KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14303006
nr 1430 3006
Herman Müller
(1840-1919), Sverige
Signerad, "Norska Kusten". Akvarell, bildmått: 54x37cm, yttermått inklusive ram: 77x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:55:35
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Herman Müller
Läs mer om Herman Müller